Formy płatności

FORMY OPŁATY ZA ZŁOŻONE ZAMÓWIENIA

Dla wygody kupujących w Maluchubranka.pl można zapłacić za dokonane zakupy wybierając jedną z kilku dostępnych form płatności:

1. Przelew tradycyjny. Płatności za zakupy zrobione w Maluchubranka.pl prosimy dokonywać na poniższy rachunek bankowy firmy MG MARGAL właściciela sklepu Maluchubranka.pl

- Dane do przelewu:

Maluchubranka.pl

ul.Christa Botewa 10/67

03-127 Warszawa

Nr konta: Alior Bank: 08 2490 0005 0000 4530 5757 6907

W tytule przelewu niezbędne jest podanie nr zamówienia!

Dla ułatwienia na podany wcześniej przez Państwa adres email zostanie wysłana wiadomość z powyższymi danymi potrzebnymi do opłacenia zamówienia.

Jeżeli zależy Państwu na przyspieszeniu realizacji zamówienia opłaconego tradycyjnym przelewem prosimy poinformowanie nas o takiej sytuacji oraz podesłanie wiadomości z załączonym potwierdzeniem wykonania przelewu. Jeżeli będzie to możliwe to nadamy przesyłkę niezwłocznie.


2. Płatności online, obsługiwane przez firmę PayU S.A., która zapewnia bezpieczeństwo i szybkość transakcji.

a.Przelew elektroniczny – jest to szybka i wygodna dla klienta forma płatności w technologii PayByLink, czyli szybkich transferów. Zostaną Państwo przekierowani na platformę transakcyjną wybranego przez Państwa banku. Warto pamiętać o przygotowaniu hasła jednorazowego do płatności z konta. Płatność następuje za pośrednictwem firmy PayU S.A. i to jej dane pojawiają się podczas przygotowania do transakcji.

b. Karta płatnicza – zostaną Państwo przekierowani na platformę transakcyjną, gdzie krok po kroku zostaną Państwo przeprowadzeni przez proces autoryzacji płatności kartą online.


3. Wybierając opcję „wysyłka za pobraniem” mogą zapłacić Państwo za towar przy odbiorze kurierowi DPD - wyłącznie gotówką lub w Paczkomacie – kartą lub przelewem PayByLink (więcej informacji pod tym linkiem)

Niezależnie od tego, ile produktów znajdzie się w Państwa koszyku - wystarczy jedna płatność, aby dokonać zakupu. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji niezwłocznie po otrzymaniu przez Maluchubranka.pl informacji o zaksięgowaniu płatności - potwierdzenie przyjęcia zamówienia prześlemy na podany podczas rejestracji adres e-mail.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl