Formy płatności

FORMY OPŁATY ZA ZŁOŻONE ZAMÓWIENIA

Dla wygody kupujących w Maluchubranka.pl można zapłacić za dokonane zakupy wybierając jedną z kilku dostępnych form płatności:

1. Przelew tradycyjny. Płatności za zakupy zrobione w Maluchubranka.pl prosimy dokonywać na poniższy rachunek bankowy firmy MARGAL właściciela sklepu Maluchubranka.pl

- Dane do przelewu:

Maluchubranka.pl
ul.Powstańców Śląskich/Wrocławska, 01-466 Warszawa

Nr konta: Alior Bank: 08 2490 0005 0000 4530 5757 6907

W tytule przelewu niezbędne jest podanie nr zamówienia!

Dla ułatwienia na podany wcześniej przez Państwa adres email zostanie wysłana wiadomość z powyższymi danymi potrzebnymi do opłacenia zamówienia.

Jeżeli zależy Państwu na przyspieszeniu realizacji zamówienia opłaconego tradycyjnym przelewem prosimy poinformowanie nas o takiej sytuacji oraz podesłanie wiadomości z załączonym potwierdzeniem wykonania przelewu. Jeżeli będzie to możliwe to nadamy przesyłkę niezwłocznie.


2. Płatności online, obsługiwane przez firmę PayU S.A., która zapewnia bezpieczeństwo i szybkość transakcji.

a.Przelew elektroniczny – jest to szybka i wygodna dla klienta forma płatności w technologii PayByLink, czyli szybkich transferów. Zostaną Państwo przekierowani na platformę transakcyjną wybranego przez Państwa banku. Warto pamiętać o przygotowaniu hasła jednorazowego do płatności z konta. Płatność następuje za pośrednictwem firmy PayU S.A. i to jej dane pojawiają się podczas przygotowania do transakcji.

b. Karta płatnicza – zostaną Państwo przekierowani na platformę transakcyjną, gdzie krok po kroku zostaną Państwo przeprowadzeni przez proces autoryzacji płatności kartą online.

3. Gotówka/ karta płatnicza:


a. Odbierając swoje zamówienie osobiście mogą Państwo zapłacić za zamówienie gotówką lub kartą płatniczą.

b. Wybierając opcję „wysyłka za pobraniem” mogą zapłacić Państwo za towar przy odbiorze kurierowi DPD - wyłącznie gotówką lub w Paczkomacie – kartą lub przelewem PayByLink (więcej informacji pod tym linkiem)

Niezależnie od tego, ile produktów znajdzie się w Państwa koszyku - wystarczy jedna płatność, aby dokonać zakupu. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji niezwłocznie po otrzymaniu przez Maluchubranka.pl informacji o zaksięgowaniu płatności - potwierdzenie przyjęcia zamówienia prześlemy na podany podczas rejestracji adres e-mail.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl