O firmie

Sklep Maluchubranka.pl powstał z chęci stworzenia miejsca gdzie w rodzice będą mogli zakupić najwyższej jakości ubranka polskiej produkcji. Staraliśmy się i nadal staramy stworzyć miejsce gdzie w jednym miejscu kupicie Państwo najwyższej jakości ubranka dziecięce od najlepszych polskich producentów.

Sklep internetowy Maluchubranka.pl jest rozszerzeniem działalności sklepu stacjonarnego działającego od dłuższego czasu w Warszawie i specjalizującego się z sprzedaży ubrań dla dzieci ze szczególnym naciskiem na ubranka niemowlęce. Przed kilka lat działalności udało nam się zorientować które ubranka jakich producentów są wg nas najlepsze w rozsądnej cenie. Takie właśnie produktu prezentujemy Państwu w sklepie internetowym Maluchubranka.pl. Dużą cześć ubranek wypróbowaliśmy na własnych dzieciach w praktyce, gdzie braliśmy pod uwagę jakość ubrań, wygląd, wytrzymałość, wygodę użytkowania zarówno dla dziecka jaki dla rodzica. Po kilku latach sprzedaży stacjonarnej, własnych doświadczeń, jesteśmy w stanie ocenić które ubranka są wyjątkowo wytrzymałe i spokojnie wytrzymają  co najmniej 2 dzieci.

Uzupełnieniem oferty ubranek w sklepie są również bardzo starannie wyselekcjonowane zabawki dla dzieci. Przy wyborze zabawek zawsze kierowaliśmy się jakością wykonania oraz bezpieczeństwem dziecka. W naszej ofercie znajdą Państwo duża ilość zabawek największych światowych marek zabawek które łączą w sobie jakość wykonania, bezpieczeństwo, wspaniały design oraz pomysłowość. Wśród naszych kluczowych dostawców zabawek znajdują się takie marki jak Djeco czy Janod.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl